تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه

10 تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه

تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه چیست؟ آیا شما ناراحت هستید که برای تمیز کردن انواع مختلف چیزها یا مبلمان در خانه خود به تجهیزات مختلفی نیاز دارید؟ دیگر نگران نباشید. در این مقاله، قصد داریم راه حلی معرفی کنیم که هم هزینه پایینی دارد و هم کارایی مفید تری دارد . شما تعجب می کنید که چنین جایگزینی وجود دارد و از این موضوع آگاهی ندارید.ناعادلانه است، مگه نه؟ اما دیگر هیچ نگرانی در اینجا برای شما وجود ندارد چرا که سنگی معدنی می تواند باعث راحتی بیشتر زندگی شما باشد و این چیزی نیست جز پوکه معدنی.

10 تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه

پوکه معدنی در زندگی افراد چه نقشی دارد؟ در اینجا ما قصد داریم کاربرد پوکه معدنی بر روی خانه و تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی زندگی را بررسی نماییم. در ادامه ۱۰ تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه را بیان خواهیم کرد:

1.  خوشبو کننده هوا

تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه

10 تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه

از تاثیرات پوکه معدنی بر روی خانه می توان به کاربرد آن در خوشبو کنندگی هوا اشاره نمود. اغلب برای خوشبو کردن اتاق های خود از خوشبو کننده های هوا استفاده می کنیم. اما مواد خوشبو کننده پرهزینه و بعضاً چندان سازگار با محیط زیست نیستند. اما پوکه معدنی برای این کار راه حلی دارد. شما فقط به 30 قطره از عطر مورد علاقه خود نیاز دارید. سپس آن را به توده های جدید اضافه کنید. بعد از آن سنگ را در گوشه ای روی صفحه قرار دهید. از آنجا که پوکه معدنی دارای خاصیت متخلخل است ، عطر موجود در هوا را که فضای اتاق شما را تازه می کند ، پخش می کند. اکنون می توانید عطر و بوی تازه طبیعی در اتاق خود داشته باشید.

2. پاک کننده اجاق گاز

تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه

10 تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه

به طور کلی ، کثیفی روی اجاق گازها واقعاً سرسخت است. تمیز کردن آنها با صابون سنتی دشوار می شود. در این حالت ، می تواند تاثیر پوکه معدنی بر روی منزل بسیار مفید باشد. می تواند پس از پخت و پز ، باقی مانده غذا روی گاز را  از بین ببرد. از شما سؤال خواهد شد که چقدر خوب از خیلی از گلزنان بهتر عمل می کند. برای انجام این کار ابتدا پوکه معدنی باید خیلی مرطوب باشد. سپس به آرامی روی اجاق گاز بکشید. مراقب باشید که از مرطوب کردن آن جلوگیری کنید و از خراشیدن خودداری کنید.

3. رفع موهای حیوان خانگی

تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه

10 تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه

می دانیم بهترین درمانگر دارای پنجه است. منظورم حیوانات خانگی است اما اغلب این اتفاق می افتد که ما نمی توانیم حیوانات خانگی داشته باشیم زیرا وقت کافی برای تمیز کردن مو نداریم. یا حتی اگر حیوانات خانگی داشته باشیم با این مشکل روبرو می شویم. اما در حال حاضر شکاف راه حل را به ارمغان می آورد. آن را با پوکه معدنی  تمیز کنید و تاثیر پوکه معدنی بر روی خانه  را ببینید.حالا دیگر نیازی به دردسر آوردن جاروبرقی را ندارید. به یاد داشته باشید که قبل از استفاده از آن را خیس کنید و به همان روش از یک جوراب استفاده کنید ، در یک جهت حرکت کنید تا تمام موها جمع شود و آنها به زودی شروع به جمع آوری توپ می کنند.

4. تمیز کننده استخر

تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه

10 تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه

پوکه معدنی انتخاب خوبی برای از بین بردن رسوب کلسیم سفید در خط آب روی کاشی های چینی استخر است. همچنین برای استفاده در استخرها بسیار بی خطر است.

5. ژاکت بدون پرز

ژاکت بدون پرز

10 تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه

آیا نگران هستید زیرا ژاکت مورد علاقه شما با پرز های مزاحم پر شده است؟ اکنون می توانید با مالیدن پوکه معدنی روی نواحی آسیب دیده ، از شر این دسته از پرز های کوچک خلاص شوید.

6. پاک کننده توالت

پاک کننده توالت

10 تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه

گاهی اوقات فقط یک برس توالت برای تمیز کردن توالت کافی نیست. همچنین ، مواد پاک کننده مانند هارپیک ، وکسول و غیره همواره مؤثر نیستند. اگر نمی دانید چگونه می توانید کلسیم و یک ماده معدنی دیگر را در یک ظرف توالت مقابله کنید ، از یک پوکه معدنی استفاده کنید تا کارتان به طور کامل انجام شود. مطمئناً این حلقه زرد را از توالت شما خارج می کند ، قبل از استفاده به مرطوب کردن سنگ توجه کنید زیرا توالت شما را خراش می دهد.

7. تقویت خاک باغچه

تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی خانه

تاثیر پوکه معدنی بر روی خانه

از تاثیر پوکه معدنی بر روی منزل ، پودری را می توان با گلدان مخصوص باغ یا زمین خانه خود مخلوط کرد. شما می توانید برای هر چهار قسمت از خاک از یک تکه پوکه معدنی استفاده کنید و سپس با افزودن این مخلوط به داخل استرآیک مکعب می توانید قدرت گیاه را تقویت کنید.

8. جین قدیمی خود را آرایش و ترمیم کنید

آرایش و ترمیم جین قدیمی

10 کاربرد مفید پوکه معدنی بر روی منزل

اگر شلوار جین شما را خسته کرده است ، می توانید با مالیدن یک پوکه معدنی روی یک جفت قدیمی شلوار جین ، آن را تغییر دهید. این یک گزینه جایگزین عالی برای یک ورق کاغذ سنباده است.

9. وان و سینک های خود را دوباره بسازید

وان و سینک های خود را دوباره بسازید

10 کاربرد مفید پوکه معدنی بر روی خانه

با استفاده از پوکه معدنی برای لکه های سخت در وان ها و سینک ها می توانید آن را به درستی تمیز کنید و بعد از آن ، همانطور که تازه خریداری کرده اید ، ظاهر جدیدی پیدا می کند. یک پوکه معدنی نرم تر می تواند بهترین کار را روی سینک های سفالی و وان های سفالی داشته باشد. درست است که سنگ به سرعت حل می شود ، و ممکن است شما برای کار طولانی به چند سنگ نیاز داشته باشید اما ارزشش را دارد. علاوه بر این ، این روش بسیار ارزان تر از تلاش برای تمیز کردن آن به صورت حرفه ای است. فقط همیشه به یاد داشته باشید پوکه معدنی نرم استفاده کنید تا سطح مورد نظر خراشیده نشود.

10. ظاهری جدید به لباس های خود بدهید

ظاهری جدید به لباس های خود بدهید

تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی منزل

خیلی سنگین و ملایم پوکه معدنی را در امتداد قسمت بیرونی پیراهن خود ، جلیقه های شلوار بچرخانید و پس از آن سطح لباستان  حالت نرم ، صاف و براق پیدا می کند.

نکته: این یک پوکه معدنی است. بنابراین همیشه به یاد داشته باشید که آن را خیلی مرغوب خریداری کنید. مالش ندهید در غیر این صورت ممکن است تجهیزات شما خراشیده شوند. پس برای چی منتظر هستید؟ اکنون لازم نیست که فقط برای انواع مختلف پاک کننده ها ، فضای کافی ایجاد کنید. یک پوکه معدنی جایگرین آنها می شود.

تاثیر مفید پوکه معدنی بر روی منزل

کاربرد مفید پوکه معدنی بر روی خانه

به پایان مطلب تاثیر پوکه معدنی بر روی منزل رسیدیم امیدواریم توانسته باشیم مطالب مفیدی را در اختیار شما بزگواران قرار دهیم. همچنین شما می توانید مطالبی در  ارتباط با تاثیر پوکه معدنی بر روی پوست و تاثیر پوکه معدنی در حذف موهای زائد را در همین سایت مطالعه نمایید.

4 پاسخ
 1. مجید طالبی گفته:

  سلام، مطلب جالبی بود ، واجب شد این سنگ معدنی رو امتحان کنیم ، میشه راهنمایی کنید چطوری تهیه کنیم؟

  پاسخ
  • پوکه معدنی فلاح گفته:

   سلام،کافیست با شماره 09188021006 تماس بگیرید، تا نوع پوکه معدنی شما در سریع ترین زمان ممکن براتون ارسال شود.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *