تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست

بی شک مهمترین دغدغه ما سلامتی پوست بدنمان است. از گذشته های دور تا به امروز تمامی انسان ها سعی داشته اند از پوست خود محافظت کنند. ما در این سایت با سنگ های معدنی و کاربرد آنها آشنا شدیم امروز می خواهیم شما عزیزان را با کاربردی شگفت انگیز در ارتباط با پوکه معدنی آشنا سازیم. بله حدس شما درست است پوکه های معدنی می توانند تاثیرات بسزایی روی پوست و بدن شما عزیزان بگذارند پس با ما همراه شوید تا تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست را با هم بررسی کنیم.

پوکه معدنی برای پوست صورت

پوکه معدنی برای پوست صورت

تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست

خود طبیعت یک راز حل نشده است که از جهات گوناگون به ما راه حلی برای زندگی روزمره می دهد. سنگ معدنی نمونه ای از این است که طبیعت قصد دارد از شما مراقبت خوبی کند زیرا بخشی از آن هستید. پوکه معدنی سنگیست که کاربرد های فراوانی دارد از جمله استفاده آن برای پوست صورت است.

تاثیر پوکه معدنی بر روی پوست

تاثیر پوکه معدنی بر روی پوست

تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست

تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست چیست؟ ممکن است زمانی که در یک هوای دلپذیر به کوه می روید گدازه های آتش فشان را تماشا نمایید. و بترسید که اگر دست شما را لمس کنند چه دردناک خواهد بود. مطمئنا این گدازه ها همه چیز را در مسیر خود ار بین می برند تا زمان سرد شدن آنها فرا رسیده و یک چیز نقره ای توجه ما را به خود جلب خواهد کرد. به تعبیری زمانی که این گدازه ها از حرکت متوقف می شوند برای تشکیل سنگ های آذرین جامد می شوند. حال اگر همین گدازه ها با آب مخلوط شوند پوکه های معدنی را بوجود می آورند. پوکه های معدنی بسیار ساینده و متخلخل اند که ثابت شده بسیار برای پوست بدن مفید اند .آیا شگفت زده نشدید که چطور این مایعات مذاب بعد از تبدیلاتی پیاپی می توانند اثرات بی نظیری روی پوستتان بگذارند؟ امروزه در سراسر جهان پوکه های معدنی مخصوص پوست بسیار پر طرفدارند . در این مقاله ما قصد داریم شما را با تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست آشنا سازیم پس از خواندن این مقاله شما می تواند به درک کاملی از چگونگی غنی سازی پوست بدن با استفاده از پوکه معدنی دست یابید.

 10 تاثیر شگفت انگیز پوکه معدنی برای پوست بدن

1.  از پوکه معدنی به عنوان مانیکور استفاده کنید

از پوکه معدنی به عنوان مانیکور استفاده کنید

تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست

من به شخصه علاقه بسیاری به استفاده از روغن زیتون و لوسیون ها داشتم تا اینکه جایگزینی مناسب برای مانیکور ناخن هایم پیدا کردم بله درست است یکی از تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست استفاده از آن بجای مانیکور ناخن است کافی است یک پوکه معدنی را نمناک کرده و با پوست سخت و مزاحم اطراف ناخن های پایتان تماس دهید . این تماس باعث از بین بردن کوتیکول مزاحم اطراف ناخن می شوند. به یاد داشته باشید این کار را باید به آرامی انجام دهید. همچنین حتما باید دست و سنگ را مرطوب کنید.

2.  پدیکور پا با استفاده از پوکه معدنی

پدیکور پا با استفاده از پوکه معدنی

تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست

از تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست می توان به از بین بردن سلول های مرده کف پا اشاره کرد به تعبیری می توان گفت با استفاده از پوکه معدنی می توات پدیکور پا را به راحتی انجام داد. آیا از شمارش پول های خود در سالن های زیبایی برای پدیکور پاهایتان خسته شده اید؟ یا خریداری لوسیون ها و مرطوب کنندهای پا بسیار هزینه بر است؟ نگران نباشید تنها کافیست پوکه معدنی را خریداری نمایید که البته برای این کار آن را به نام سنگ پا می شناسند. حال برای آسانی کار با این سنگ باید ابتدا آن را خیس نمایید و بصورت دایره آن را بر روی پوست کف پایتان بچرخانید . و آنقدر این کار را ادامه دهید تا پوست مرده و ترک خوردگی ها از بین رفته و پوست نرم نمایان شود. البته به یاد داشته باشید سنگ را بیش از حد روی پوستتان فشار ندهید.

3. نرمی پوست با استفاده از پوکه معدنی

نرمی پوست با استفاده از پوکه معدنی

تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست

از دیگر تاثیر پوکه معدنی بر روی پوست که بسیار هم مثال زدنیست می توان به تاثیر آن بر نرمی پوست اشاره نمود. بی شک بارهاست که کرم های زیبایی را خریداری نموده اید و نتیجه ای عایدتان نشده است اما ناامید نشوید چرا که اکنون راه حلی برای شما وجود دارد پوکه معدنی یک لایه بردار کم نظیر است که تمامی سختی پوست را از بین می برد اما از آنجا که دارای سطحی متخلخل است برای لایه برداری ملایم نیز بسیار سودمند  و مفید است. با لایه برداری پوست صورت  خود با استفاده از پوکه معدنی پوست کسل کننده خود را زنده کنید. برای اینکار ابتدا اطمینان حاصل کنید که مرطوب است و سپس به آرامی در مقابل صورت خود ماساژ دهید این کار را در قالب حرکات دایره ای کوچک انجام دهید شما می توانید هفته ای یکبار از پوکه معدنی به عنوان یک درمان پوست برای لایه برداری استفاده کنیدکه این کار به گردش خون در پوست صورت و تقویت آن کمک می کند.

4. بهبود چهره و پوست خود با استفاده از پوکه معدنی

بهبود چهره و پوست خود با استفاده از پوکه معدنی

تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست

اگر پوست صورتتان عالی بنظر برسد باعث می شود احساس خوبی داشته باشید بنابراین مراقبت از پوست مهمترین بخش زندگی ماست . این پوست ما برای همگان قابل رویت است که اگر کم رنگ وکسل کننده به نطر برسد باعث از بین اعتماد به نفس ما می شود سلامتی پوست بسیار مهم است. اگر می خواهید اعتماد به نفس داشته باشید می توانید با پوکه معدنی پوست خودتان را بهبود ببخشید ماساژ دادن بدن با پوکه معدنی به تقویت گردش خون بدن کمک می کند. باعث تقویت، تمیزی و براق و درخشان شدن پوست می شود.

5. پوکه معدنی به عنوان حذف کننده موهای زاید

پوکه معدنی به عنوان حذف کننده موهای زاید

استفاده از پوکه معدنی بر روی پوست

این کمی عجیب به نظر می رسد. اما بله درست است . شما می توانید موهای زاید بدنتان را بدون اپیلاسیون و روش های درد آور و البته نخ و کرم با استفاده از پوکه معدنی حذف کنید. با فشاری ملایم پوکه معدنی را بر روی موهایتان به صورت دایره ای مالش این کار را چند روز تکرار کنید تا تمامی موهایتان حذف شود.

6. پوکه معدنی برای پاشنه های ترک خورده

پوکه معدنی برای پاشنه های ترک خورده

تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست

پاشنه های ترک خورده مانند کابوس است.اگر چه دردناک نیست اما بسیار آزار دهنده به نظر می رسد و به پاهای شما جلوه ای کثیف می بخشد.اگر پاشنه پاهایتان ترک خورده و از پنهان کردن آن از دید همه خسته شده اید به شما مژده می دهیم زمان پنهان کردن از بین رفته است برای اینکار پوست های خود را نرم کرده و به آب و صابون آغشته کنید سپس بعد از گذشت 15 دقیقه می بایست پاشنه پایتان را با پوکه معدنی (سنگ پا ) ماساژ دهید بهترین راه برای درمان طبیعی و موثر ترک خوردگی پاشنه پا استفاده از سنگ پاست.

7. پوکه معدنی برای از بین بردن میخچه پا

پوکه معدنی برای از بین بردن میخچه پا

تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست

از تاثیر پوکه معدنی بر روی پوست می توانید به از بین بردن میخچه روی پاها اشاره  نمود. میخچه را می توان با کمک پوکه معدنی مداوا کرد. تنها کافیست هنگامی که پوست شما  مرطوب است سنگ پا را به آرامی روی میخچه ماساژ دهید تا پوست سخت برداشته و میخچه از بین برود.

8. برداشتن جوش های سرسیاه با استفاده از پوکه معدنی

برداشتن جوش های سرسیاه با استفاده از پوکه معدنی

تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست

از دیگر تاثیرات پوکه معدنی روی پوست می توان به رفع جوش های سر سیاه روی پوست اشاره کرد. پوکه معدنی را باید روی پوست نرم و مرطوب به آرامی ماساژ دهید.

9. پوکه معدنی برای از بین بردن منافذ پوست

پوکه معدنی برای از بین بردن منافذ پوست

تاثیرات پوکه معدنی روی پوست

منافذ پوست ممکن است بعد از مدت ها به آکنه تبدیل شود برای از بین بردن منافذ پوست کمک سنگ پا بسیار موثر است. اگر روی پوست صورتتان منافذ زیادی دارید هفته ای یکبار پوست خود را با پوکه معدنی ماساژ دهید تا از بین بروند و پوستی سالم و تمیز را به شما هدیه دهد.

10. پوکه معدنی برای از بین بردن ترک های روی پوست

پوکه معدنی برای از بین بردن ترک های روی پوست

اثر پوکه معدنی بر روی پوست

حذف ترک های روی پوست بسیار دشوار است . که البته از تاثیرات پوکه معدنی بر روی پوست می توانم به حذف ترک های پوستی اشاره کرد. با پوکه معدنی می توانید ترک های روی پوست ناشی از کشش پوست را کاهش و در نتیجه برطرف نمایید .

6 پاسخ
  • پوکه معدنی فلاح گفته:

   سلام،ممنون از حضورتون
   بستگی به وضعیت پوستتان دارد، حالت طبیعی هفته یکبارم کافیست.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *