تشخیص بلوک پوکه ای مرغوب

تشخیص بلوک پوکه ای مرغوب

برای تشخیص بلوک پوکه ای مرغوب ابتدا لازم است بگوییم پوکه معدنی سبکدانه ایست پر از کاربرد های فراوان که در کشور ما به وفور یافت می شود و از کاربرد های آن می توان در ساخت بلوک پوکه ای اشاره نمود. این مقاله جهت تشخیص و شناسایی بلوک پوکه ای مرغوب گرد آوری شده است. با ما همراه باشید تا در ادامه شما را با نحوه تشخیص و شناسایی بلوک پوکه ای مرغوب آشنا سازیم.

نحوه تشخیص بلوک پوکه ای مرغوب

"نحوه

برای شناسایی بلوک پوکه ای مرغوب به موارد زیر توجه کنید:

1.  بهترین کار برای شناسایی بلوک پوکه ای مرغوب آزمایش بلوک پوکه ای در آزمایشگاه های مصالح  ساختمانی است این کار با تمام دشواری و داشتن هزینه بالا بسیار دقیق است.

2.  در ساختار بلوک پوکهای مرغوب  دانه بندی درشت دیده می شود.

3.  برای شناسایی بلوک پوکه ای مرغوب استاندارد های تعریف شده برای تعیین ضخامت بلوک بسیار حائز اهمیت اند. و هرچه ضخامت بلوک پوکه ای بیشتر باشد بهتر است.

4.  بلوک پوکه ای مرغوب اگر در فاصله  1.5 سانتی متری بیفتد نمی شکند.

5.  اگر لبه های بلوک پوکه ای نا مرغوب را با دستانتان فشار دهید خرد می شود. و این راهی ساده برای شناسایی بلوک پوکه ای مرغوب است.

6.  از مهمترین عاملی که به شما برای  شناسایی بلوک پوکه ای مرغوب کمک می کند شکل ظاهری بلوک پوکه ای است چرا که اگر بلوک پوکه ای ظاهری صاف داشته باشد از میزان تخلخل پایینی برخوردار است و در نتیجه مقاومتی کم دارد پس می توان گفت بلوک پوکه ای که ظاهری اسفنجی دارد  از میزان مرغوبیت بیشتری برخوردار است چرا که میزان تخلخل و  مقاومت آن بالا است.

7.  بی تاثیرترین عامل در شناسایی بلوک پوکه ای مرغوب ، رنگ آن است. به تعبیری رنگ پوکه معدنی هیچ تاثیری در مرغوبیت بلوک پوکه ای ندارد و این باور  که” هرچه رنگ بلوک تیره تر باشد مرغوبیت آن بیشتر است “غلط است.

8.   در ساختار بلوک پوکه ای مرغوب اجزا شن ، ماسه و خاک وجود ندارد و خالص است.

9.  از دیگر مشخصه های بلوک پوکه ای که بسیار زبانزد است می توان به وزن بسیار کم آن اشاره کرد که البته از مزایای بلوک پوکه ای بشمار می رود. پس به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم برای شناسایی بلوک پوکه ای مرغوب مشخصه وزن آن را نیز مورد بررسی قرار دهید.

10. قبل از خریداری بلوک پوکه ای آن را در برابر دمای بسیار بالا قرار دهید اگر شکسته نشد می توان آن را در دسته بلوک پوکه ای مرغوب قرار داد. چرا که پوکه معدنی از گدازه های  آتشفشان ها تشکیل و در برابر گرما عایق بسیار خوبی است.

روش تشخیص بلوک پوکه ای مرغوب

شناسایی بلوک پوکه ای مرغوب

به پایان این مطلب رسیدیم امید است توانسته باشیم مطالب مفیدی را در ارتباط با چگونگی تشخیص و شناسایی بلوک پوکه ای مرغوب در اختیارتان بگذاریم. پوکه معدنی قروه از جمله قدرترین معادن در تولید و ساخت پوکه معدنی درجه 1 در ایران است و به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم برای ثبت سفارشات خود از طریق همین سایت با متخصصین ما ارتباط برقرار کنید .همچنین می توانید برای خواندن مطالب بیشتر از جمله بررسی معایب بلوک پوکه ای سایت ما را دنبال نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *