آنالیز شیمیایی پوکه معدنی قروه

آنالیز شیمیایی پوکه معدنی قروه

امروز با هدف بررسی و آنالیز شیمیایی پوکه معدنی قروه با شما عزیزان همراه هستیم .همانطور که می دانید پوکه معدنی قروه تولید کننده بهترین نوع پوکه معدنی است که ما در این مقاله قصد داریم چگونگی و نحوه بررسی شیمیایی پوکه را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم با ما همراه باشید .

آنالیز شیمیایی پوکه معدنی قروه

آنالیز شیمیایی پوکه معدنی

آنالیز پوکه معدنی قروه

برای آنالیز پوکه معدنی ابتدا بهتر است بدانید پوکه از نظر شیمیایی نوعی ماده خنثی و غیر قابل حل شدن است که این ماده دارای عناصر سیلیس ، آلومینیوم و آهن و .. است که همین موجب می شود در مقایسه با دیگر سبکدانه ها بیشتر باعث بالا رفتن مقاومت بتن شود. در آنالیز شیمیایی پوکه به موارد زیر دست یافته ایم.

درصدترکیب شیمیایی
50/78سیلیسیم دی اکسید
10/59آلومینیوم اکسید
7/88هماتیت
8/51اکسید کلسیم
3/59سدیم اکسید
3/17پتاسیم اکسید
5/16اکسید منیزیم
1/821دی اکسید تیتانیوم (تیتانیا)
1/548فسفات

نحوه آنالیز پوکه معدنی

"نحوه

و اما برای چگونگی آنالیز پوکه معدنی قروه ابتدا لازم است ذکر شود که پوکه معدنی نوعی سنگ  معدنی است که از فوران آتشفشان ها پدید می آید و دارای وزنی بسیار کم و مقاومتی بسیار بالاست پوکه های معدنی دارای مزایا ، کاربرد و ویژگی های فراوانی اند و برای آنالیز شیمیایی پوکه ابتدا لازم است پوکه معدنی را از معادن سنگ معدنی قروه استخراج کرد و پس استخراج آن، پوکه معدنی قروه را به آزمایشگاه جهت آنالیز شیمیایی خواهند برد. همانطور که می دانید پوکه معدنی خنثی و حل شدنی در هیچ نوع مایعی نیست .پس در این مرحله در آزمایشگاه پوکه را تحت بررسی شیمیایی قرار می دهند.

مزایای آنالیز شیمیایی پوکه

"مزایای

جالب است بدانید با آنالیز پوکه معدنی می توان به مواردی که سبب افزایش توان مقاومت پوکه معدنی خواهند شد دست یافت و آنها را شناسایی کرد. عناصر معدنی شناسایی شده که موجب افرایش توان مقاومتی پوکه معدنی می شوند عبارتند از:

1.  آلومینیوم

2.  مس

3.  آهن

4.  روی

5.  سیلیس

6.  و..

آنالیز شیمیایی پوکه معدنی

پوکه معدنی قروه

به پایان مقاله آنالیز شیمیایی پوکه قروه رسیدیم امید است توانسته باشیم مطلب مفیدی را در ارتباط با آنالیز شیمیایی پوکه در اختیارتان بگذاریم . بی شک پوکه معدنی قروه از بهترین تولید کنندگان پوکه معدنی با بالاترین کیفیت در سراسر ایران است و شما عزیزان می توانید از طریق همین سایت به ثبت سفارش بپردازید. و البته به شما پیشنهاد می دهیم موارد زیر را برای  آگاهی بیشتر درباره پوکه معدنی قروه مطالعه نمایید.

پوکه معدنی چیست؟

وزن مخصوص پوکه معدنی

نحوه تشکیل پوکه معدنی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *